Evimtaş Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmamızın vizyonu

Evimtaş Nakliyat, 15 yılı aşkın tecrübeli iş yaşamının getirdiği kurumsal kimlikle değerli müşterilerine kesintisiz hizmetini sürdürmektedir. Nakliyat bilindiği üzere başlangıçtan hedef noktaya kadar bir malın sorunsuz şekilde taşınmasıdır. Dolayısıyla hizmet süreci profesyonel olmalı ve herhangi bir aksaklığa izin verilmemelidir. Firma olarak bu profesyonel anlayışla yola çıkarak sayısız ürünü koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde teslim ederek takdirleri topladık. Bu vizyonla hareket etmeyi sürdürerek kurumsal kimliğimizi daha da ileri seviyelere taşımaya devam etmekteyiz. Güler yüzlü uzman personeliyle yaptığımız hizmet sadece Zeytinburnu evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp tüm İstanbul ilçelerine lojistik faaliyetimiz söz konusudur. Ayrıca şehirlerarası nakliyat içinde firmamız hizmetinizdedir.

 Nakliyat hizmetlerimiz nelerdir?

Başlıca hizmet alanımız evden eve nakliyat olup bu konuda yıllara uzanan derin bir tecrübeye sahibiz. İster Zeytinburnu evden eve nakliyat isterseniz diğer ilçeler olsun tüm taşıma işlerinde size bir telefon kadar yakınız. Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetinde mal veya eşyaların alınma noktasından varış hedef noktasına kadar titizlikle taşımaktayız. Kurumsal kimliğimizin getirdiği anlayış çerçevesinde ürünleriniz herhangi bir hasar ya da kırılma gibi menfi durumlarla karşılaşmadan nakliye araçlarımıza itinayla yüklenmekte ve sonrasında uzman araç şoförümüz ve yardımcı görevlisiyle dikkatli bir şekilde evden eve lojistik hizmeti başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Firmamız çalışma yöntemiyle diğer işletmelerden farklı olup eşyalarınız bizim için çok değerlidir. Zira birçok firma özensiz bir şekilde eşyaları nakliye aracına yüklemekte, teslimat noktasında da benzer şekilde dikkatsiz davranabilmektedir. Oysa ki, firma personelimiz duyarlı bir çalışma disipliniyle tüm nakliye sürecinde yoğun bir emek göstererek müşteri memnuniyetini esas alan gayret göstermektedir. Gerek Zeytinburnu evden eve nakliyat gerekse diğer ilçeler için fiyat tarifemiz ise makul olup, gerekli bilgiler edinildiğinde net bir ücret teklifi yapılacaktır. Zira ilçe mesafesi ve yük kapsamına göre fiyatlarımız değişebilmektedir.

 

Evden eve nakliyat dışında diğer hizmetlerimiz ise şunlardır: Ofis taşıma, ev eşyası depolama ve şehirlerarası nakliyattır. Ofis eşyaları konusunda da aynı titizliği göstermekte olup her ilçeye hizmetimiz vardır. Ayrıca eşya depolama konusunda depolama parkurumuz oldukça geniş olup eşyalarınız titizlikle korunmaktadır. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Evimtaş evden eve nakliyat