Evimtaş Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Müşteri olarak evlerinizi büyük bir özen ve dikkatle sizin adınıza taşıyacak değerli bir firmanın profesyonel hizmetinden yararlanmak kesinlikle mutluluk sebebi olacaktır. Kalitesinden taviz vermeyen ve memnun kalmanızı şiar edinen adresimiz, Üsküdar evden eve nakliyat isteklerinize ehil ekibi ile yanıt vermektedir. Taşımacılığın tüm nüanslarına hakim ve detaylarına vakıf markamız, artık eşyalarınızı gözü gibi koruyacak, paketleyecek ve yeni adresine sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır. Ayrıcalığını sürecin her aşamasında hissettiren ailemiz, Üsküdar evden eve nakliyat konusunda bölgenin tek gerçek bir numarası olmaya da ara vermeden devam edecektir. İlk olarak yaptığımız işin bedava ekspertiz raporu sunmak olduğunu belirtelim. Böylece taşınma maliyeti için size en hesaplı teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

 Gideceğiniz Yere Göre Ücretlendirme

Eşyalarınızın taşınacağı mesafenin hesaplanması da fiyatı belirleme de önemli bir faktördür. Dolayısı ile bunu da en ince ayrıntısına kadar teklifimize dahil ettiğimizden emin olabilirsiniz. İkinci aşama ise yaptığımız ambalaj ve paketleme hususudur. İçeriğine, dayanıklılığına ve değerine göre hem karton hem de balonlu naylon yardımı ile her tarafını muhafaza ettiğimizden emin olabilirsiniz. Evlerinizde de monte edilmesi gereken mobilya ve diğer parçalarınızı da çok ciddi bir titizlikle yapıyoruz. Yine yeni adresinde montajını da bizzat biz sağlıyoruz. Çalışanlarımızın bu başlıkta da yeterli sektör tecrübesine sahip olduklarını garanti ediyoruz. Sizin içinizi rahat ettirecek Üsküdar evden eve nakliyat kriterimiz ise filomuzda bulunan taşıma araçlarımız olacaktır. Sertifika ve belgeleri bulunan, kasası taşımacılığın en iyi olmasına imkan veren donanıma sahip kamyonlarımız emrinize amadedir.

 Eşyalarınızın Tümü İçin Sigorta Yapıyoruz

Nakliye süresinde eşyalarınıza dair kaygı ve tereddütleriniz de olabilir. Zarar görmesi ya da kaybolması gibi durumlarda bir hakkınız olup olmadığını düşünebilirsiniz. Yazımızın başında daima müşteri memnuniyetini prensip edindiğini söylediğimiz firmamız, Üsküdar evden eve nakliyat döneminin tamamını kapsayan sigorta yapmayı da ihmal etmemektedir. Sorumluluğun bilincinde olan ve kurumsal anlamda çalışmalarını sürdüren markamız, sizin için her detayı düşünmektedir. Şehirlerarası arenada da boy gösterme yetisi olan biz, artık isteklerinizin eksiksiz olması adına sürekli kendini geliştirmekte ve hizmet anlayışını gelen talepler doğrultusunda yenilemeyi de başarmaktadır.