Evimtaş Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Günümüz koşullarında en etkin ve en çok tercih edilen hizmetler arasında evden eve nakliyat bulunmaktadır. Tuzla evden eve nakliyat firmaları gerekli olan tüm hizmet içeriklerini müşterilerine sağlamaktadır. Alanında deneyin kazanmış ve profesyonel ekibe sahip olan firmamız uzun yıllardan beri taşımacılık sektöründe bir numarada yer almanın gururunu yaşamaktadır. Sektörel olarak gelişim sayesinde firmamız kendisini her geçen gün daha da çok geliştirmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek adına ev ve ofis eşyalarını bulunduğu ortamdan istenilen adrese ulaştırılması konusunda gerekli olan tüm prosedürlerin yapılması konusunda iddialıyız. Tüm bu hizmet aşamalarında uygulama ve kontrol etme, sigorta koşullarına uyma, taşıma sigortası işlemlerini yapma, müşteri ile gerekli olan sözleşmeyi yapma gibi işlemler Tuzla evden eve nakliyat firması olarak yapılmaktadır.

 Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşamaları

Evden eve nakliyat süreci sırasında gerçekleştirilmesi gereken bazı aşamalar bulunmaktadır.

-İlk olarak ücretsiz olarak gelen eksper keşif yaparak tespit çalışması raporu hazırlamaktadır.

-Eşyaların uygun şekilde paketlenmesi ve demonte edilmesi sağlanmaktadır.

-Eşyaların araca taşınması için gerekli olan elemanların sayısı, ekipmanlar ve kullanılması gereken eş ya taşıma aracı hazırlanmalıdır.

-Yeni adrese eşyaların hasarsız bir şekilde götürülmesi ve eşyaların yeni adrese en doğru şekilde yerleştirilmesi son aşamalar arasında yer almaktadır.

-Müşterilerin istekleri doğrultusunda montaj yapılması ve istenilen yere eşyaların kırılmadan, çizilmeden yerleştirilmesi Tuzla evden eve nakliyat firması hizmet aşamaları arasında yer almaktadır.

– Güvenli ve Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat firmasının vermiş olduğu güven sayesinde müşterilerin yüzü gülmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine çok fazla önem veriyor olması nedeni ile taşınma işleminin her aşamasında profesyonellik ve hassasiyet ön planda olmaktadır. Tamamen güvenli ve tamamen profesyonel hizmet almak için bizi tercih etmeniz gerekmektedir. Nakliye firmasında gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Eşyaların sigortalanması sayesinde hiçbir şekilde müşteriler zarar görmemektedir. Eşyanın değerine göre eşya sigortası yapılması sayesinde güven içerisinde eşyalarınızın yeni adrese taşınması mümkündür. Ayrıca eşya depolama sistemimizin olması sayesinde acil olarak eşyalarınızın depolanması gerektiğinde sizlere sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyoruz. Eşyaların güvenli ve hijyenik bir şekilde saklaması mümkün olmaktadır.