Evimtaş Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmetleriniz 15 yıldır sürdüren Şişli evden eve nakliyat firmamız profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Türkiye’de sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız her işinde yeni bir başarıya imza atıyor.

 Profesyonel Hizmet

şişli nakliyat
Taşınma işi başlı başına sıkıntılı bir süreç olmak ile birlikte bu iş profesyonel bir ekipten yardım alarak yapıldığında kısa sürede sorunsuz bir biçimde tamamlanacaktır. Nakliye hizmeti almak için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren memnuniyetinizi ön planda tutacak çalışmalara başlamaktayız. Şişli evden eve nakliyat ekibi öncelikle hızlı bir iş planı belirler. Yapılan iş planı her bir nakliye için ayrı ayrı yapılır. Burada belirleyici olan özellikle eşyanın hacmidir. Bu konuda da gerek ekspertiz çalışmaları ile gerekse de müşterilerden alınan bilgilerle gerekli hazırlıklar yapılır. Eşyanın hacminin belirlenmesi nakliye esnasında ne kadar büyüklükte bir araca ihtiyaç olduğunun da belirlenmesinde yardımcı olacaktır. Bu doğrultuda müşterimize verdiğimiz bilgi dahilinde eşyanın taşınacağı günde ve saatte tüm ekibimiz hazır olacaktır.

 Geniş Araç Filosu

şişli nakliyatNakliye hizmeti esnasında sadece gerektiği kadar personel bulunduran firmamız eşya paketleme hizmeti de vermektedir. Paketleme işleminde kaliteli ambalajlar kullanıldığından eşya taşıma esnasında herhangi bir biçimde zarar görmeyecektir. Paketleme esnasında kumaş özellikli yani koltuk ya da kanepe gibi eşyalar da paket yapılır. Böylece taşıma esnasında hem yıpranması engellenmiş olur hem de olası tozlanmaların önüne geçilmiş olur.

 

şişli nakliyatMobilyaların ise demonte halinde taşınmasına önem veren Şişli evden eve nakliyat firmamız böylece eşyayı çizilmelere karşı korur. Demonte halinde taşınabilecek olan her eşya parçalar haline getirilerek paket edilir. Eşyanın nakli yapıldıktan sonra ise işinin uzmanı olan ustalarımız tarafından yeniden monte edilir.

Paketleme bittikten sonra eşyalar araca yerleştirilerek iyice sabitlendiğinden emin olunur. Sabitleme işlemi paket işlemi kadar önemlidir ve olası aksiliklerin de önüne geçer. Araç istenilen adrese nakil edildikten sonra eşya aynı hassasiyet ile araçtan indirilir. Müşterinin isteğine göre kaba eşyanın düzenlenmesinde yardımcı olunur. Eşya hacmi ne olursa olsun geniş bir araç filosuna sahip olan Şişli evden eve nakliyat firmamız başarılı nakliye hizmet vermektedir. Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.