Evimtaş Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

sarıyer nakliyatİstanbul genelinde 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile hizmet veren adresimiz, Sarıyer evden eve nakliyat taleplerinizi gidermek içinde 7 / 24 yardımcı olmaya devam etmektedir. Sadece bir telefon ile ulaşabilir ve hemen taşınma zamanınızı bizlere iletebilirsiniz. Eşyalarınıza kendi ürünüymüş gibi davranan, nakliyat sırasında sigorta ile güvence altına alan firmamız, tek bir soru işaretini aklınızda tutmayan özellikleri ile de adından söz ettirmektedir. Taşımacılık hizmetini vermeye dair sahip olunması gereken tüm belgeleri de bulunduran şirketimiz, % 100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışmalarını ara vermeden sürdürmektedir.

 Özel Ambalaj ve Profesyonel Taşınmanın Merkezi

sarıyer nakliyatEvlerinizde bulunan eşyalarınızın içeriğine göre özel paketleme yaptığımızı belirtmek isteriz. Kırılma, çizilme gibi tüm can sıkıcı durumları ortadan kaldırdığımız güvencesini de verebiliriz. Eşyalarınızı gerekli tüm donanıma sahip kapalı kasa araçlarımız ile yaptığımızı da söylemeliyiz. Taşınma öncesinde yapacağımız keşif çalışmalarımız ile sürecin ne kadar zaman diliminde biteceği bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz. Her zaman en hızlı ve garantili Sarıyer evden eve nakliyat ihtiyacınız söz konusu olduğunda bizden başka bir adres aramaya gerek kalmadığını da keşfedebilirsiniz. Çalışanlarımızın kendi alanında ehil ve tecrübeli personel ile yaptığımızı da hatırlatmalıyız. Elinizi bile sürmeden sizin adınıza A’dan Z’ye her şeyi yapan şirketimiz, ne kadar mantıklı karar verdiğinizi de görmenizi sağlayacaktır.

 

Çok Katlı Yapılara Asansörlü Taşımacılık

sarıyer nakliyatFirmamız, yüksek binalarda taşınma işleminin daha kısa sürmesi için asansörlü Sarıyer evden eve nakliyat hizmetini de vermektedir. 25 kata kadar çıkan asansörler ile artık eşyalarınızı daha elit bir şekilde yeni adresine ulaştırmaktayız. Taşınmadan önce de monte edilmesi gereken eşyalarınız ve kurulum gerektiren parçalarınız içinde ustalarımız ile sizlere katkı verdiğimizi bilmelisiniz. Biz, İstanbul’un her iki yakasında farklı bakış açısı ve müşteri odaklı çalışmalarımızla bir numara olmaya devam etmekteyiz. Sizlerde Sarıyer evden eve nakliyat ile ilgili gerekli bilgileri almak, fiyat tarifelerini öğrenmek ve hemen rezervasyon yaptırmak adına telefon numaramızı arayabilirsiniz. Dilerseniz bölge ve il genelinde daha önce bizimle işlerini gidermiş müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir, referans listemize bakarak fikir edinmeyi de hemen başarabilirsiniz.