Evimtaş Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Her alanda olduğu gibi nakliye alanında da yenilikler yer almıştır. Artık eski usul taşınmaların yerini paketlemeler, düzenli ambalajlama ve en önemlisi asansör kullanımı almıştır. Eskisi gibi insanların kendi elleriyle taşımaları, taşınma işinin çok zaman almasına yol açmaktadır. Ancak günümüzde yeni teknolojik araçlarla hizmet sağlanması sayesinde 1 günde nakliye işi halledilmektedir. Taşınmanın zor ve maliyetli olduğu günümüzde birçok sebepten dolayı taşınmak zorunda kalan müşterilerimizin Mecidiyeköy evden eve nakliyat olarak taşınmalarını kolaylaştırmak için her zaman yanındayız. Tecrübeli ustalarımız sayesinde hızlı ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın kullanmış olduğu araçlar ve taşınmayı kolaylaştıracak malzemeler ile kısa sürede eşyalarınızı eski evinizden alıp yeni evinize taşımaktayız. Sektördeki firmalar arasından bizi tercih ederek eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasını sağlayabilir ve eşyalarınızı taşımak için uygun fiyatla nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat olarak ekiplerimiz eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirirken donanımlı malzemeler kullanarak yani balonlu rulo, köpük malzeme ile paketleme yapıp zarar görmesini önlemektedir. Taşınma sürecinde üzerlerine hangi alana ait oldukları yazılmış olan kolileriniz istediğiniz odalara konularak ve montaj edilecek eşyalarınız evinizde belirttiğiniz odalara kurulumları yapılarak 1 gün içerisinde size hazır halde teslim edilmektedir. Bu sürecin en güzel yanlarından birisi ise kısa sürede halledilmesinden dolayı sizler değerli vaktinizi çok fazla harcamamış olursunuz. Gün içerisinde ekibimiz sizin talimatlarınız doğrultusunda evinizi hazırlar size sadece akşam geldiğinizde yeni evinizin keyfini çıkartmak kalır.

Mobilya ve dekorasyon ekibimizdeki ustalarımız mobilya eşyalarınızın montaj ve de-monte sürecini hallederken diğer ekibimiz ufak, kırılabilir, çizilebilir eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyor ve taşınmaya hazır hale getirmektedir.  Asansörlü taşıma sistemini kullanarak dar apartman aralarında ve ya çok yüksek binalarda bile hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Mecidiyeköy evden eve nakliyat olarak taşınmanın size yük olarak gelmesini önleyerek, hızlı ve güvenli bir hizmet sağlayarak taşınmanızı keyifli hale getirmekteyiz. Eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize götürüp, kurulumlarını yaptıktan sonra kısa bir sürede evinizi teslim etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.