Evimtaş Nakliyat

Florya Evden Eve Nakliyat

Hasarsız Eşya Taşıma Hizmetimiz

Taşımacılık konusunda profesyonel bir firma arayışına girdiyseniz Florya evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamızı tercih edebilirsiniz. Standartların üzerinde sunduğumuz taşımacılık hizmetimizde hasarsız taşımak çok önemlidir. Eşyalarınızı firmamıza gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Hasarsız taşımacılık konusunda bilinen firmamız sektörün lider firmaları arasındadır. Hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızın tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Oluşabilecek her türlü olumsuzluk firmamız tarafından çözüme kavuşturulur. Çözüm odaklı hizmet veren firmamız çalışanlarının tamamı alanlarında uzmandır. Garanti işçilik ile hizmet veren firmamızda olumsuz bir durumun oluşmaması için ön görüşme hizmetimiz devrededir. Her müşterimiz için tercih ettiğimiz bu hizmetimizde taşıma öncesi ve sonrası planlar yapılır.

Tam donanımlı araçlarımız ile eşyalarınızın tamamı güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya taşınır. Bu süreçte özverili bir çalışma sergileyen firmamız aynı gün içerisinde mevcut düzeninizi bozup yeni bir düzen kurmanız konusunda size düşen iş yükünü hafifletir. Florya evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamızda her bütçeye uygun taşımacılık hizmetimiz vardır. Düşük gelirli bir ailesiniz eşyalarınıza uygun aracımız ve daha az çalışan sayımız ile aynı gün içinde taşınma ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Resmi web sitemizde yer alan formu doldurarak bizlere merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Bunun dışında çağrı merkezi arayarak hizmetlerimiz hakkında ya da fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Birçok firmaya göre müşterilerimize karşı daha esnek davranıp memnun etmeye çalışırız.

Taşımacılık hizmeti almayı düşünen birçok kişinin en büyük sorunu şüphesiz taşımacılık için ödeyeceği ücrettir. Bu konuda da oldukça iyimser davranan firmamız sizi üzecek ya da bütçenizi zorlayacak fiyatları vermekten kaçınır. Florya evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti önemsediği için alacağı ücret her zaman arka plandadır. Müşterilerini her konuda memnun etmeye çalışan firmamız eşyalarınızı ambalajlama konusunda oldukça titizdir. Ambalaj malzemelerimizin tamamı TSE belgeli olup eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez. Eşyalarınızın tamamı hijyen koşullarında taşınır. Ütülü giysilerinizin ütüsünün bozulmaması amacıyla düşündüğümüz askılı giysi taşıma alanımız size düşen iş yükünün büyük bir kısmını alır. Ütülü giysileri kırışmadan taşıyan sayılı firmalar arasında olan firmamız her konuda müşterisi ile mutlu ayrılır.