Evimtaş Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Güvenli ve Konforlu Taşımacılık Hizmetimiz

Taşımacılık sektörü de teknolojiden nasibini alan bir sektördür. Müşteri beklentilerine doğru oranla gelişen ve sürekli de gelişmeye devam eden bu sektörde hem firmalar hem de müşteriler mutludur. Etiler evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız teknolojiye ayak uydurmuş yeniliğe açık bir firmadır. Sektörde sunduğu hizmetleri ile beğenilen firmamız sektörde tercih edilen marka konumundadır. Sürekli büyüyerek yerinde saymayan firmamızın hizmetleri birçok müşteri takdir edecek seviyede beğenmektedir. Firmamızdan hizmet almaya karar verdikten sonra ne derece doğru bir tercih yaptığınızı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Sektörde bilinen ve sürekli tercih edilen firmamız yoğun olarak hizmet verdiği için randevulu sistem ile çalışmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve güvenli taşımacılık firmamıza güven duymanız için yeterli bir sebeptir. Sektörde lider konumunda olan firmamız güvenli taşımacılığa dair tüm imkânları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Etiler evden eve nakliyat kapsamında faaliyet gösteren firmamız güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir. Evinizin bulunduğu konum ya da bulunduğu kat hizmet vermemiz için önemli değildir. Siz firmamızı tercih edin gerisine karışmayın. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın kaçıncı katta olduğunun bir önemi yoktur. İstanbul ve çevresinde hangi konumda olursanız olun sizin istediğiniz zamanda tarafınıza gelerek eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşıyabiliriz.

Bazı müşterilerimiz eşyalarının zarar göreceği konusunda ne denilirse denilsin ikna olmaz. Firmamızda her müşterimize özel çözümler mevcuttur. Etiler evden eve nakliyat kapsamında hizmet veren firmamızın sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanarak eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Taşımacılık birçok aile ile hem maddi hem manevi olarak yüktür. Firmamız bu yükü minimum seviyede tutabilen hizmet anlayışına sahiptir. Bu yüzden de firmamız hizmetlerinde her müşteriye ve her bütçeye göre bir hizmet vardır. Firmamızı tercih ederseniz eşyalarınızın de-monte ve montaj işlemleri için ekstra bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Alanında uzman çalışanlarımız ile tüm mobilyalarınızın bu işlemlerini üstleneceğimizden emin olabilirsiniz. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren firmamızı tercih ederek taşınma galesini bir kenara bırakabilirsiniz.