Evimtaş Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Hizmetimiz

Son 5 yıldır tercih edilen evden eve nakliyat hizmetinde hizmet alan müşteri her zaman daha avantajlıdır. Eşyalarını güvenle teslim edebileceği bir firmadan hizmet almak demek iş gücünün büyük bir kısmının halledilmiş olması demektir. Erenköy evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız taşımacılık konusunda size düşen yükün büyük bir kısmını alabilecek hizmet anlayışına sahiptir. Öncelikle eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde bir firmaya taşıtmak istiyorsanız şüphesiz firmamızı tercih etmeniz gerekir. beklentilerinizin üstünde hatta standartların üstünde sunduğumuz taşımacılık hizmetimizde tüm eşyalarız hijyen koşullarında taşınmaktadır. Bir telefon kadar yakın olduğumuzu aradığınız zaman bilgi verecek yetkili birimlerinizin olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Sektöre yön veren firmalar arasında olan firmamız hizmetleri ile bilinen ve her daim de tavsiye edilen bir firmadır.

Yıllardır evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerin tercih etmesiyle büyümeye devam etmektedir. Erenköy evden eve nakliyat konusunda profesyonel hizmet veren firmamız performans garantisi verebilir. Size söz verdiğimiz zamanda bulunduğunuz konuma gelerek hedeflediğimiz süre içerisinde eşyalarınızın paketlemesi, de-montesi, taşınması, araçtan indirilmesi ve montaj işlerini yapabiliriz. Çalışan bir aile iseniz ve eşyalarınızı paketlemek için yeterli zamanınız yoksa bu durumda firmamız bu işi aynı gün içinde halledebilir. Firmamızı tercih ettikten sonra ön görüşme yapmak için taşınma öncesi tarafınıza gelir. ön görüşme sırasında eşyalarınızın durumu, hacmi, bulunduğunuz ve eşyalarınızı indireceğimiz kat tespit edilir. Bu tespit sonra eşyalarınıza uygun araç, eşyalarınızı paketleyecek çalışan ve taşıma şekli belirlenir.

Firmamızda her çalışan kendi alanında uzmandır. Mobilya alanında uzman olan çalışanımız sadece mobilyalarınızın montaj ve de-monte işlerini yapar, tesisat alanında uzman çalışanımız her türlü beyaz eşyanın sökülmesi ve kurulumunu yapar, ambalajda görevli çalışanlarımız sadece eşya ambalajlaması yapar. Kısacası Erenköy evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamızda her şey beli bir sıraya ve programa göre yapılır. firmamız için önemli olan müşteri kaybetmek değil müşteri kazanmaktır. İşte bu bağlamda size sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında kusursuz hizmet anlayışımız ön plandadır. Gelişen sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güveli taşımak adına gelişmeye devam ettiğimizi de bildirmek isteriz.