Evimtaş Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın en iyi şartlarda yeni adrese taşınması ancak bizim gibi profesyonel çözümleri sunan firma ile olabilir. Ev ve ofis taşımacılığında yıllara damga vurmuş şirketimiz, tam zamanında ve tek bir problem ile dahi karşılaşmadan sonuç almanın mihenk taşı olmaktadır. İstanbul’da etkili ve elit bir adresle taşınma sürecinizi güvenilir ellere teslim etmeyi umduğunuz da hemen bizi aramanız yeterlidir. Garanti ve sigorta farkını da gösterdiğimiz Beyoğlu evden eve nakliyat işlerini uzman ekibimiz ile sonlandırmaya devam ediyoruz. Dilerseniz ilk olarak taşınacak eşyalarınıza dair ekspertiz hizmetini bedava olarak verdiğimizi de dile getirebiliriz. Böylece ne kadar bir ücret ödeyeceğinizi de öğrenmiş olacaksınız.

 Taşınmaya Uygun Araç Filomuz

Şirketimizin önem verdiği hususlar arasında paketleme ve ambalaj süreci gelmektedir. Amacımız tek bir ürününüzün bile nokta kadar dahi hasara uğramamasıdır. Ne var ki bunu usta ekibimiz yerine getirmektedir. Eşyalarınız çok yüksek dikkat ve titizlikle araçlarımıza kadar taşınır. Taşıma işlemini yapacak şoförlerimiz tüm belgelere sahip olup, kamyonlarımızın kasası da nakliye şartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Yol boyu ürünlerinizin sarsılmadan, sabit bir biçimde taşınması hedeflenmekte ve bu başarılmaktadır. Adresimiz de araç seçeneklerimizin her birine bakabilir ve aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz. Evim Taş ailemiz, gideceğiniz yere kadar kayıp ve hasarlara karşı tam güvence veren, olası maddi eksiklikleri karşılayan Beyoğlu evden eve nakliyat durağı olmaya da devam etmektedir.

 Asansör ile Taşımacılıkta Profesyonel Firma

Taşınma sırasında karşılaşılacak diğer bir konu ise kat sayısı olarak yüksek bir binada oturuyor olmanızdır. Bu hususun Beyoğlu evden eve nakliyat için ciddi bir zaman kaybı olacağını düşünebilirsiniz. Ancak asansörlü taşıma yapabilir olma özelliğimiz kaygılarınızı gidermekte yeterli olacak ve hızlı bir süreci getirecektir. Montaj gerektiren işleriniz için hizmet isteyerek ustalarımızın yardımcı olmasını başarabilirsiniz. Yıl boyu Beyoğlu evden eve nakliyat ile alakalı çok hesaplı fiyatlardan başlayan ücretleri de dilerseniz nakit isterseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Günün 24 saati çözüm odaklı mesaisi ve müşteri isteklerini yerine getirme farkımız ile sizlerde yolunda giden taşınmaya tanıklık edebilirsiniz. Numaralarımız her daim açık ve müşteri temsilcimiz size yanıt vermek üzere hazır beklemektedir.