Evimtaş Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak kaliteli bir hizmet için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Firmamız nakliyede taşıma hizmetlerinin yanı sıra paketleme konusunda da müşterilerine destek olmaktadır. 15 yıldır her işini başarı ile tamamlayan Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız müşterilerinden her daim olumlu geri dönüşler almaktadır. Bu olumlu tepkilerin sebebi elbette ki yılların verdiği tecrübeyi işimize yansıtmış olmak ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak görmektir.

 Geniş Araç Filosu

Nakliyat hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti de veren Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız geniş bir araç filosuna sahiptir. Farklı hacimlerde yük taşıma kapasitesine sahip olan araçlarımız sayesinde eşyanın hacmi ne olursa oldun problemsiz bir nakliye hizmeti sağlıyoruz. Bu başarı eşyanın paketlenmesinden hedef adrese eşyanın ulaştırılmasına kadar bir bütün olarak görülüyor. Bu neden ile nakliye hizmetinde kalite eşyaların dikkatli paketlenmesi ile başlar. Bizler eşya paketlemesinde en kaliteli ürünleri kullanarak taşıma esnasında olası problemleri engelliyoruz. Kırılacak ya da çizilebilecek olan eşyanın paketlemesine bir kat daha özen gösterirken gerekli durumlarda köpük de kullanılıyoruz.

 Güvenilir Hizmet

Koltuklar da yine aynı hassasiyet ile paketleme sistemine dahil edilerek tozlanmasının ya da kumaşın zedelenmesinin önüne geçiliyor. Mobilyalar ise demonte edilebiliyor ise parçalar halinde paket yapılarak nakliye aracına yükleniyor. Araç içi sabitleme işlemlerinin de dikkatlice tamamlanmasından sonra eşyalar müşteri tarafından belirtilen adrese ulaştırılır.

Eşyaların belirlenen adrese ulaştırılması ile süreç tamamlanırken iş bitiminde mobilyaların yeniden monte edilerek kurulumu gerçekleştirilir. Böylece nakliye süreci başarı ile bitirilir. Har tür taşımada aynı hassasiyeti gösteren Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak bizler güvenilir bir kadro ile çalışmanın gururu içerisindeyiz.

Nakliye süreci bizim ile tanışmayanlar için oldukça zordur. Fakat firmamızdan nakliye hizmetleri konusunda destek alırsanız aslında işlerin ne kadar kolay bir biçimde yürütüldüğünü fark edersiniz.

Çünkü bizler yıllardır mükemmel bir iş disiplini ile çalışıyoruz. Mutlu müşteriler hedefleyen firmamız tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sektörün geneline nazaran en ekonomik fiyatlar ile sağlıyoruz. Hizmet detayları ve fiyat listesi hakkında bilgi edinmek için gün boyu bize ulaşabilirsiniz.