Evimtaş Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat denince akla ilk gelen firmamız nakliye hizmetlerini uzun yıllardır veriyor. Sektörde her daim kurumsal kimliği ile ön planda olan firmamız müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Alanında gelişen teknolojiyi de adım adım takip eden firmamız gerektiğinde nakliye hizmetlerinde bu teknolojiden de yararlanarak işlerin daha hızlı bir biçimde yürümesini sağlıyor. Bulunduğu çağa ayak uydurarak hizmetlerini devam ettiren Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız çalışmalarına her bir müşterisine özel ayrı olarak düzenlediği iş planı hazırlayarak başlamaktadır. Bu iş planı sayesinde zahmetli olan nakliye işi kolay bir biçimde tamamlanacaktır.

Nakliye hizmeti öncesinde, nakliye esnasında yeterli bir araç ayarlamak ve yeteri kadar personel bulundurmak amacı ile öncelikle ekip arkadaşlarımız tarafından ekspertiz çalışması yapılmaktadır. Bu çalışma hem iş planının temelini oluşturur hem de nakliyesi gerçekleştirilecek olan eşyanın hacmini belirleyecektir. Bu sayede gerekli olan her türlü ekipman nakliye için randevu verilen günde hazır bir duruma getirilecektir. Böylece nakliye esnasında ekipman eksikliğinden kaynaklı bir problem ile karşılaşılmayacaktır.

Kaliteli Araç Filosu

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak farklı hacimlerde olan eşyaların taşınabilmesi için geniş bir araç filosu ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Filomuzda bulunan araçların hepsi çelik kasalı olmakla birlikte kapalı kasa özelliğine de sahiptir. Böylece nakli yapılacak olan eşya taşımadan kaynaklı bir problem ile karşılaşılmadan hedef noktaya ulaştırılacaktır. Taşıma esnasında hiçbir sorun yaşanmaması için eşyanın araca yüklenmeden önceki sürecin de başarı ile tamamlanması gerekir. Bu doğrultuda Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetleri olarak paketleme konusunda da müşterilerimize destek sağlıyoruz. Paketleme için kullanılan ambalajların fazlası ile kaliteli olması eşyanın yüklenmesi ya da boşaltılması esnasında oluşabilecek olası problemlerin önüne geçilmektedir. Nakliye öncesinde her eşyanın paketlenmesi önemlidir. Bu işleme koltuk ve halılar gibi mobilya ve beyaz eşya da dahildir. Paketleme işlemi ile birlikte eşyalar araca yüklenerek hedef adrese ulaştırılır. Tüm bu işlemler bir ekip işidir. Yılların verdiği deneyimlerimizden yararlanmak için gün içinde istediğiniz an bizimle iletişime geçerek hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.