Evimtaş Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak 15 yıldır tecrübe ve kaliteli ile hizmet veriyoruz. Türkiye’ nin her bölgesine ve her şehrine nakliye hizmetleri ve eşya depolama servisleri ile hizmet veriyoruz. Firmamız, İstanbul’ un her bölgesinde, ev- ofis ve fuar taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezimiz ile günün her saati hizmet veriyor, profesyonel keşif hizmeti ile tecrübemizi sunuyoruz. Evimtaş Nakliyat firması olarak, paketleme, taşıma ve kurulumda nitelikli personel ve uzman kadro ile kaliteli hizmet anlayışımızı sunuyoruz.

 Evimtaş Nakliyat Hizmet Çeşitleri

Evden Eve Nakliyat: İstanbul’ un tüm bölgelerinde 7/ 24 hizmet veren firmamız, parsiyel ve komple taşımacılık servisleri ile hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehir dışı taşınma işlerinizde, ev- ofis- iş yeri ve tüm alanlarınızı güvenle taşıyoruz. Eşya paketleme, eşya taşıma, de- montaj ve montaj, kurulum ve eşya yükleme çeşitleri ile Bakırköy evden eve nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. Yaşam alanlarınızın kaç metre kare büyüklükte olduğu, hangi katta olduğu, ne kadar eşya olduğu önemli değildir. Profesyonel nakliye ekipmanlarımız ve asansörlü taşıma araçlarımız ile hangi kata olursa güven ve deneyimle nakliye hizmeti sunuyoruz. Eşya paketleme sistemlerimizde, tüm eşyalarınızı profesyonel paketleme ürünleri ile muhafaza ediyor, iletilmesi gereken yere hasarsız şekilde taşımayı vadediyoruz.

Ofis Taşımacılığı: Evimtaş Nakliye firması olarak İstanbul’ da şehir içi ofis taşımacılığında lider firma olarak hizmet veriyoruz. Mağazacılık sistemlerinde, askılı tekstil taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka ve kurum taşımacılığı, kimya- güzellik- giyim- gıda- elektronik gibi pek çok sektörde Bakırköy evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Nakliyat hizmetleri dahilinde; eşya paketleme, araç yükleme, nakliye etme ve yerleştirme- kurulum hizmetleri ile deneyimli kadromuzun iş başarısını sunuyoruz. Farklı büyüklüklerdeki nakliye araçları ve iç donanımları tamamlanmış araç filomuz ile profesyonel ekipman taşımacılığı sunuyoruz.

Eşya Depolama: İstanbul Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak, dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızı güvenle koruyoruz. Eşya depolama alanlarımızda, parsiyel veya komple taşımacılık hizmetleri ile 7/24 kameralı güvenlik sistemleri dahilinde depo ediyoruz. Her metre kare ölçüdeki depolama alanlarımız ile ekonomik fiyat garantisiyle profesyonel hizmet sunuyoruz.