Evimtaş Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bir yerden başka bir yere taşınmak insanlar için her zaman can sıkıcı ve yorucu olarak görülmektedir. Bu nedenle artık bu zor durumdan kurtulmak adına çok sayıda evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Koordineli bir şekilde özenli olarak verilmesi gereken bu hizmet için en doğru firmanın tercih edilmesi çok önemlidir. Bu konuda uzman kadrosu ile destek veren firmamız Bahçelievler evden eve nakliyat olarak nakliyat öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktadır. Evinize ücretsiz olarak gelecek olan eksper taşınma öncesinde gerekli olan tüm işlemleri yapmaktadır. Nakliye öncesinde evde yapılacak olan çalışma kapsamında eşyaların paketlenmesi ve ne tür bir nakliye aracı ile gitmesi gerektiği konusunda tespit çalışmaları yapmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat taşınma sırasında müşterilerin eşyalarına zarar gelmemesi konusunda son derece hassas ve başarılıdır.

 Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği Nelerdir?

-Nakliye aracının belirlenmesi ilk aşama olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel taşıma hizmetleri için dizayn edilmiş olan Bahçelievler evden eve nakliyat araçları kapalı ve çelik kasadır.

-Kaç nakliyat personelinin evde eşyaları hazırlayacağı tespit edilir.

-Eşyalarda hangi ambalaj malzemesinin kullanılması gerektiği eksper tarafından tespit edilir. Her bir eşya özel olarak farklı ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir.

-İhtiyaç olması durumunda kullanılması gereken ekipmanların da belirlenmesi gerekmektedir. Yüksek bir binada taşınma işlemi gerçekleşecekse eğer asansörlü taşınma sistemleri de kullanılmaktadır.

-Eşyalarının miktarının saptanmasının ardından nakliyat sigortası yapılmaktadır.

-Son olarak da müşteri ve firma anlaşmasının ardından eşya taşıma sözleşmesi yapılmaktadır. Müşterilerin belirlediği tarihte nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşınma gününde personel ilk olarak eşyaların paketlenmesi ve demonte edilmesi konusunda çalışmalar yapmaktadır.

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat işi profesyonellik ve tecrübe istemektedir. Her firma bu konuda gereken özeni göstermemektedir. Eşyaların kırılması, zarar görmesi ya da istenilen günde taşınma işleminin gerçekleşmemesi gibi pek çok sıkıntı olabilmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat için gerekli olan tüm işlemleri başarılı ve özenli bir şekilde yapmaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmet kalitesinin oldukça yüksek olması sayesinde siz kahvenizi yudumlarken eviniz ya da iş yeriniz kolayca gideceği yere taşınmaktadır.