Evimtaş Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Tüm olanakların yer aldığı firmamız bünyesinde Bağcılar evden eve nakliyat adına bu bölgede bulunan bütün adreslere en iyi taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Evinizde bulunan eşyalara göre çıkardığımız plan ve program kapsamında en doğru araçlar ve son teknoloji cihazlar eşliğinde adresinize gelerek profesyonel bir hizmet altında nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz. En yeni asansör sistemleri kapsamında beyaz eşyalarınız dahil olmak üzere tüm değerli eşyalarınızı, daireniz hangi katta olursa olsun Bağcılar evden eve nakliyat kapsamında araca sorunsuz bir şekilde yükleyerek diğer eşyalarınızla birlikte yeni adrese doğru yola çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön plana tuttuğumuz nakliyat hizmetleri kapsamında her türlü monte ve demonte işlemleri adına da tam olarak destek sağlamaktayız.

Kaliteli Bir Nakliyat Hizmeti

Kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz güçlü referanslar eşliğinde sizlere en doğru nakliyat hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Ayrıca nakliyat hizmetleri devam ettiği süre boyunca bütün eşyalarınıza tam bir sigorta yaparak sizlere bu konuda ayrı bir güven sunmaktayız. Titiz ve planlı bir çalışma isteyen Bağcılar evden eve nakliyat hizmetleri konusunda bize güvenebilirsiniz. Bünyemizde bulunan tır ya da kırkayak ve farklı boyutlardaki kamyonlar eşliğinde eşyalarınızın boyut ve miktarlarında uygun olarak araç seçerek söz verdiğiniz zaman içerisinde adresinize ulaşmaktayız. Yükte ve maddi olarak tüm değerli eşyalarınızı asansör sistemleri ile araçlara yüklerken diğer eşyalarınızı ise özel olarak firmamız bünyesinde tuttuğumuz ambalaj ve kutulara dikkatli bir şekilde sarmak suretiyle en ufak bir hasar oluşmadan aynı şekilde araçlara yerleştirmekteyiz.

Alanında Uzman Bir Kadro

Firmamız içerisinde bulunan tüm teknolojik cihazlar ve çelik kasa en iyi araçların yanı sıra, bütün bu sistemleri en iyi şekilde kullanacak Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti adına büyük bir tecrübe kazanmış olan çalışanlar sayesinde, büyük bir gönül rahatlığı içerisinde yeni adresinizde eşyalarınızı bekleyebilirsiniz. En ufak bir sarsıntı yaşanmadan eşyalar araçlar içerisine özel olarak yerleştirmek suretiyle alanında uzman şoförler bünyesinde yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Sonra aynı profesyonellik ile yeni evinize eşyalarınız bırakılmakta ve tüm montaj işlemleri de yapılmaktadır. Çok uygun fiyatlar ve güler yüzlü bir hizmet altında kaliteli bir nakliyat hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.